Maminko, pohlaď mě!

Naučte se jemnou techniku dětské masáže a pečujte s láskou o dětské tělo i duši

 • Je vaše miminko nespokojené, často pláče, trápí ho bolesti bříška, zoubků?
 • Cítíte, že jeho tělíčko je napnuté, často se prohýbá do luku, zaklání hlavičku?
 • Řešíte špatné usínání, spánek nebo úplně převrácený denní režim?
 • Schází vám nějaký rituál, který by vás mohl provázet s vaším děťátkem od úplného narození?
 • Chcete být se svým děťátkem v ještě větším propojení?

Dětské masáže jsou nežnou dotykovou terapií, díky které bude umět ulevit svému miminku od běžných obtíží a naučíte se spolu komunikovat i beze slov.

 • Díky masáži děťátku naplníte potřebu dotyku a vzájemného kontaktu.
  Prohloubí se vzájemná důvěra mezi vámi.
 • Společně s dítětem se při masáži učíte relaxovat a soustředit se.
  Děti jsou klidnější, vyrovnanější, zlepší se jejich spánkový rytmus.
 • Masáží zbavujete děťátko napětí a stresových hormonů.
  Skvěle se hodí pro miminka po těžším průběhu porodu.
 • Touto technikou dokážete ovlivnit uvolnění nebo zpevnění svalů.
  Proto se masáž skvěle hodí jak pro miminka, která jsou napnutá, více dráždivá, tak pro miminka, která jsou naopak taková měkkoučká "lenivější".

Přihlaste se do kurzu a užijte si voňavé dotyky se svými dětmi.

Co se v kurzu naučíte?

Celkovou masáž dítěte

Začneme masáží nohou a bříška, pak přidáme masáž hrudníčku, rukou, obličeje a zádíček. Na závěr si užijeme celkovou masáž děťátka.

Základy aromaterapie

Poznáte 6 rostlinných a 12 éterických olejů. Naučím vás, jaké oleje k masáži používat a jak využít aromaterapie k léčbě dětských nemocí.

Masáže při potížích

Budete umět ulevit svému miminku, když ho potrápí břísko, bolest zoubků nebo nachlazení. Naučím vás masáž na podporu spánku.

Na co se můžete těšit?


1. týden

V prvním týdnu se naučíme masáž nohou a bříška.


2. týden

Ve druhém týdnu přidáme masáž hrudníčku a rukou.


3. týden

Ve třetím týdnu budeme pokračovat obličejem a zádíčky.


4. týden

Na závěr si užijeme celkovou masáž děťátka.

Co je součástí kurzu?

12 VÝUKOVÝCH VIDEÍ

Videa plná teorie, ale především praxe v celkové délce cca 3 hod. Provedu vás pravidly dětské masáže a krok za krokem vás naučím celkovou masáž děťátka.

KE STAŽENÍ

Připravila jsem pro vás podpůrné materiály ke stažení v pdf: Seznam tahů masáže, grafický nákres masáže obličeje, dětskou domácí aromalékarničku, míchání směsí.

VSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

Přístup ke kurzu vám zůstane otevřený po dobu 7 let. K videím se můžete vracet kdykoliv budete potřebovat a pouštět si je opakovaně bez omezení.

A mám pro vás ještě 5 bonusů!

5 SPECIÁLNÍCH MASÁŽÍ, pro 5 nejčastějších potíží

 • Masáž pro podporu spánku
 • Protikoliková masáž bříška
 • Masáž při nachlazení
 • Masáž při prořezávání zoubků
 • Masáž při zvýšeném nebo nízkém svalovém napětí

Co o kurzu říkají maminky?

S kurzem masáží jsem nadmíru spokojená nejen já, ale i moje 3 měsíční miminko. Na kurzu jsme se mimo masážních technik naučily jak správně používat éterické oleje a dozvěděly se spoustu zajímavostí k této tématice. Paní Petra je moc příjemná a kurz provází uvolněnou atmosférou. Moc děkuji :-)
Radka
Kurz masáží dětí a kojenců mohu vřele doporučit. Naučili jsme se techniku masáží, dozvěděli se zajímavosti se světa auromaterapie. Moc děkujeme za profesionální přínosné informace, které dennodenně praktikujeme a s miminkem se tak ještě více sbližujeme.
Klára
Tento kurz byl pro mě a mého syna velkým přínosem. Zpestřili jsme si tím náš denní režim a masáže jsou od té doby naším večerním rituálem, který si oba dva moc užíváme. Pétě tímto ještě jednou moc děkuji a všem kurz vřele doporučuji.
Lucka
Mám syna atopika, takže jsme zvyklí každý den kůži promazávat. Ale po tomto kurzu, se to pro nás stala masáž příjemným každodenním rituálem. Ráno mažeme olejíčky, na večer mastičkami od paní doktorky a moc si to oba užíváme. Kurz byl pro nás, příjemně strávený čas. Krásné, moc děkujeme Péťo
Ilona Schauerová

Na co se můžete těšit a jak kurz probíhá?

Co vás v kurzu čeká?

 • 4 týdny
  každý týden se můžete těšit na nová videa
 • 12 výukových videí
  v celkové délce cca 3 hod.
 • materiály ke stažení
  díky kterým budete mít důležité informace vždycky po ruce
 • přístup do členské sekce kurzu
  který vám zůstane na 7 let
 • speciální BONUSY
  5 masáží při potížích v hodnotě 490,- Kč

Cena kurzu vč. DPH

1 890,- Kč

Kurz je možné zaplatit na 3 splátky = 3 x 650,- Kč.

Za pár týdnů můžete mít krásný rituál, při kterém se naladíte na své miminko, nasytíte ho svým dotekem a soustředěnou pozorností. Děťátko bude spokojenější, klidnější, bude lépe spinkat, a protože opečujete nejen jeho tělo, ale i duši, bude odolnější vůči nemocem.

Kdo vás provede kurzem?

Petra Pomajbíková

 Dětské masáže mi daly pocit naplnění v mé mateřské roli. Staly se mojí důležitou součástí v péči o děti. A i když už mám doma "puberťáky", miminka a batolátka se stala mým posláním. Miluji práci s dětmi a jejich rodiči a cvičení na velkém míči. Nadšeně hledám nové možnosti, jak děti, vesele a hravě, podpořit v jejich vývoji.

Jsem certifikovanou lektorkou psychomotorického vývoje dítěte od narození do jednoho roku věku, lektorkou cvičení s dětmi od narození do 3 let, lektorkou masáží dětí a kojenců. Jsem zakladatelkou mimiPORADNY, která oslavila už 7. narozeniny.

Potřebujete se ještě na něco zeptat?

Pro jak velké děti je masáž vhodná?

Masáž, kterou se v kurzu naučíte je pro děti od narození do 7 let věku. Ale abych se přiznala, tak já takhle masíruji i své starší děti (12 a 10 let), protože je to rychlé a stejně tak příjemné a uvolňující. Navíc masáže pro děti od 7 do 15 let na tuto základní sestavu navazují.

Nemůžu děťátku masáží ublížit?

Jedná se o jemnou techniku hlazení, při které se nevyvíjí tlak, proto nemůžete masáží ublížit. Jsou však situace, kdy není masáž vhodná, ale to si všechno povíme v kurzu.

Potřebuji pro masáž miminka nějaké speciální vybavení?

Pro masáž miminka jsou nejdůležitější vaše teplé, laskavé, dlaně, teplo, olej a mistička na olej. Jinak není potřeba vůbec nic :-)

Co když nemám doma žádný olej?

To vůbec nevadí. Hned v prvním týdnu si povíme základy z aromaterapie a já vám poradím, jaké oleje jsou pro masáž miminka vhodné.

Kde a jak bude kurz probíhat?

Všechna videa a ostatní materiály jsou na webu ve členské sekci, ke které obdržíte přístupové údaje e-mailem po připsání platby na účet. Kurz je na čtyři týdny - každý týden se vám otevře nová lekce s výukovými videi. Je to z toho důvodu, abyste měla čas se během týdne všechny tahy naučit. Dělám to takto s maminkami i na živých kurzech a mám s tím velice dobré zkušenosti.

Jak dlouho mi zůstanou přístupy ke kurzu?

Protože se jedná o techniku, která je vhodná pro děti od narození do sedmi let věku, tak vám přístupové údaje ke kurzu zůstanou po dobu sedmi let. K videím se můžete podle potřeby vracet a pouštět si je opakovaně.